Share This Item:
Genuine Holden Reverse Camera Models for WM WN Statesman Caprice
Item 5 Only
Suits
Reverse Camera Models for WM WN VIN Required To Ensure Correct One Is Purchased
VIN Required To Ensure Correct One Is Purchased
Suits Some:
NB: Please Check With Us First
• Holden WM WN Statesman Caprice
• HSV WM WN Grange
• Series 1 & 2 (From 2006 - 2017)
| SKU | 92288994 |
| Brand | Holden / HSV |
| Shipping Weight | 0.1990kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
