Share This Item:
Carbon Top Inserts Chrome Plated Billet Alloy Engine Bay Caps
• Fitting Time: 20 minutes
• 3 Billet Alloy Caps:
- Power Steering Cap Cover
- Oil Cap - Oil Seal Supplied
- Coolant Recover Cap Cover
Suits:
• Ford BA BF & FG
• XR6 & XR6 Turbo Engines
| SKU | FORXR6C_Carbon_and_Chrome |
| Brand | Autotecnica |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
