Share This Item:
Genuine Chevrolet Chrome and Black Bowtie Emblem For Rear Decklid Camaro 2016 > 2024
Rear Bowtie Emblem In Black
Dimensions:
L: 14.5cm H: 5.5cm
Colour: Black with Chrome Outer
Suits"
Camaro (2016-2024), Rear Trunk Lid / Bootlid.
Easy, no-drill installation (Self Adhesive)
Same as the production option.
Your factory badge is removed and replaced for this upgrade.
| SKU | GM-23358106 |
| Brand | GM / Chevrolet |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
