Share This Item:
Genuine Holden Bonnet Sound And Heat Insulation for Holden RG Series 1 & 2 Colorado 2012 to 2020
Suits
Holden Colorado 2012 to 2019
RG Series 1 And 2
| SKU | GM-52073802 |
| Brand | Holden / HSV |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.750m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Shipping Cubic | 0.412500000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
