Share This Item:
Genuine Holden Cap And Seal For Clutch Master VT VX VY VZ Monaro V2 VY VZ - V8 or 6 Cyl
• Cap And Seal Only - Items 2 & 3
Suits:
• All VT VX VY VZ Monaro V2 VY VZ - V8 or 6 Cyl
• All HSV VT VX VY VZ Monaro V2 VY VZ - V8 or 6 Cyl - Clubsport R8 GTS Senator Maloo
| SKU | 92144027_and_92140382 |
| Brand | Autotecnica |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
