Share This Item:
Genuine Holden Cargo Luggage Blind Retractable
• Fits wagon
• Uses factory mountings
Suits:
• Holden Astra BK
• Station Wagon
| SKU | GMH-39080257 |
| Brand | Holden / HSV |
| Shipping Weight | 0.7500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 1.430m |
| Shipping Cubic | 0.057200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
