Share This Item:
Genuine Holden Handle Assy Tailgate W/Camera for Holden Colorado Ute RG 2012 > 2020
• Fits: Tailgate
• Includes Camera Assy
• Material: Plastic
Suits:
• Holden Colorado RG 2012 > (With Camera From Factory)
| SKU | GMH_84641756 |
| Brand | Holden / HSV |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000800000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
