Share This Item:
Genuine Holden Moulding Base For Bootlid Chrome Trim (For Reverse Camera Models) for WM WN 2007 > 2017
| SKU | GM-92263700 |
| Brand | Holden / HSV |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.950m |
| Shipping Cubic | 0.013300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
