Share This Item:
Genuine Holden Suspension Stabilizer Bar Link Rear - Holden HSV VF Evoke Calais SV6 SS SSV (1 Side Only)
• Set of 1
Suits:
• Holden & HSV VF Evoke Calais SV6 SS SSV
Please Note, VIN required on some Models
| SKU | 22761221 |
| Brand | Holden / HSV |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
