Share This Item:
Gearbox / Transmission Mounting
Item number 6 only
Suits:
• Holden Colorado RG
VIN NUMBER REQUIRED
| SKU | GMH_52176295 |
| Brand | Holden / HSV |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
