Share This Item:
Genuine Holden Wiper Washer Hose For Squirter / Nozzle Left And Right VF Evoke Calais SV6 SS SSV WN Caprice Statesman Holden HSV All Models
Item 8 Only in Diagram
Suits:
• Holden
- VF 2013 > 2017
- Holden & HSV
- WN Caprice / Grange
| SKU | 92282277 |
| Brand | Holden / HSV |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
